Rock Tribune's choice
Alvenrad
Alvader + Mourning Wood
DE VORSTIN, HILVERSUM (NL)
Agnostic Front
Sodom + Sick Of It All + Baroness + Crowbar + Slomosa + Pallbearer + Murphy's Law
HELLS BALLS BELGIUM, EXPO KORTRIJK (B)
Angel Du$t
Bane + Bib + Caged + Cauldron + The Chisel + Conservative Military Image + Dad Magic + Dead Heat + Dropped + Dudsekop + Earth Crisis + End It + Fuming Mouth + Gel + Gouge Away + Hiatus + Judiciary + Knosis + Knuckledust + Length Of Time + Lintworm + Predatory Void + Resin + Rise + Scraps + Show Me The Body en nog veel meer
IEPER HARDCORE FEST, IEPER (B)
Architects + Bane
Biohazard + Bury Tomorow + Frank Carter & The Rattlesnakes + Thy Art Is Murder + While She Sleeps + Alpha Wolf + Andy And The Antichrist + Annisokay + Another Now + Bob Vylan + Brand Of Sacrifice + Burnout Boys + Campus + City Morgue + Comeback Kid + Dead By April + Delinquent Habits + Erra + Escape The Fate + Fit For A King + For I Am King + George Baker + Guilt Trip en nog veel meer
JERA ON AIR, YSSELSTEYN (NL)
Bad Religion
Fifty Foot Combo + Sick Of It All + New Bomb Turks + Left Lane Cruiser + The Sadies + Dune Rats + Barrel Smoke + Bacon Fat Louis + Authority Zero + The Gories + Death Lens + Lambrini Girls + Detroit Cobras + Priceduifkes + Black Djangos + Dick Move + Bad Samaritans + F.O.D.
SJOCK FESTIVAL, GIERLE (B)
Born From Pain
Mindwar + Lies! + Hater + Swell + Tempers Fray + Cold Grip + more TBA
RISE OR DIE
POPPODIUM NIEUWE NOR, HEERLEN (NL)
Brain Tourniquet
Deliriant Nerve + Traumatizer
KAVKA OUDAAN, ANTWERPEN (B)
Bullet For My Valentine + Trivium
Special guests: Orbit Culture
LOTTO ARENA, ANTWERPEN (B)
Cage Fight
Ocean Encounters + Strayed From Humanity
MCP APACHE, FONTAINE-L’ÉVÊQUE (B)
Celeste
Wolvennest + Mephorash + Los Males Del Mundo + Griffon + OLDD WVRMS + Lunar Tombfields + Tardigrad
NIGHT FEST METAL XIV
L’ENTREPÔT, ARLON (B)
Abonneer je nu op Rock Tribune
Neem nu een abonnement op Rock Tribune en ontvang het laatste nieuws van jouw favoriete bands in je bus.
Abonneren